Die eerste 2 van Jan, je ziet haar kijken: "sorry van het eten".

Dank je wel Dorine voor de goeie tip, ik ga ermee aan de slagDorine schreef: ↑zondag 24 mei 2020, 15:33:21Yvonne,
Afspraken gaan maken met de dierenambulance.
Wat foto's van jonge slechtvalken meenemen want het gros weet niet wat ze in handen hebben en
vooral, uitleggen dat daar een nest zit, de jongen met uitvliegen soms op de grond kunnen komen, ze vaak een dag (of 2) nodig hebben om hoogte te kunnen maken en in 99% van de gevallen er niets aan de hand is en
dat het beste wat je kunt doen is, ze terugzetten ergens in de buurt van de nestkast. Dat ze daar bepaalde mensen voor kunnen bellen en de tel.nrs doorgeven.
Als ze dat allemaal weten en snappen werken ze vaak wel mee, tenminste in Eindhoven en hier in Helmond wel.
Vorig jaar nog eentje opgehaald bij de da in Eindhoven en teruggezet, was wel meegenomen maar ze wisten dat ie terug moest, heeft alleen maar een nachtje gelogeerd omdat ie 's avonds gevonden was.
Verder hebben we hier ook weinig problemen met de opvang waar ze eventueel naar toe gebracht worden. Ik heb goede contacten met ze en ze weten daar ook en vinden gelukkig ook, dat als er niets aan de hand is, een jonge valk niet in de opvang thuis hoort. Tenminste in Someren waar ze vanaf dit jaar allemaal heen gaan, voorheen was het Zundert en die zijn idd veel moeilijker.
Succes maar ga er iets mee doen, vaak is onwetendheid de oorzaak van dierenambulance.